Jak zarezerwować?Kliknij tutaj aby zarezerwować apartament online

Aby uzyskać więcej informacji o naszych apartamentach, proszę wysłać email na adres: hotel@design-city.pl


Proces Rezerwacji

Na początku proszę wypełnić formularz online. Po sprawdzeniu dostępności apartamentu, Design City wyśle państwu wiadomość email z potwierdzeniem rezerwacji i dokładnym adresem apartamentu. Klient zobowiązany jest poinformować Design City o godzinie przyjazdu, jeśli ona ulegnie zmianie prosimy o kontakt.

Przy rezerwacji Design City nie pobiera żadnej zaliczki.

Dokonując rezerwacji Klient proszony jest o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z rezerwacją hotelową apartamentu Design City.


Zmiana lub Anulowanie Rezerwacji
W obydwu przypadkach Klient proszony jest o niezwłoczne powiadomienie Design City za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Zmiana rezerwacji lub jej anulowanie może nastąpić najpóźniej na 24 godziny przed przyjazdem.


Płatność
Zapłaty dokonuje się za cały pobyt z góry gotówką w apartamencie przy zameldowaniu lub przed przyjazdem przelewem na rachunek bankowy Design City najpóźniej 24 godziny przed rozpoczęciem pierwszej doby hotelowej. Jeśli płatność nie zostanie uznana na rachunku Design City w dniu rozpoczęcia pobytu należy przesłać pocztą elektroniczną potwierdzenie dokonania przelewu.

Design City akceptuje płatność gotówką w PLN lub Euro.

Design City wystawia faktury VAT.


Doba Hotelowa
Doba hotelowa w naszych apartamentach rozpoczyna się o godzinie 13 a kończy o godzinie 11 następnego dnia.


Wypełnienie Karty Meldunkowej i Odbiór Kluczy

Klient po przyjeździe do zarezerwowanego apartamentu wypełnia kartę meldunkową i tym samym zawiera umowę najmu krótkoterminowego. W apartamencie mogą mieszkać tylko osoby zameldowane na kartach meldunkowych. Odbioru kluczy do apartamentu dokonuje się już w wybranym apartamencie i w godzinach ustalonych przy rezerwacji. W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę Klient zobowiązany jest do natychmiastowego powiadomienia Design City o tym fakcie.


Prosimy o zapoznanie sią z Regulaminem Najmu Apartamentów Design City.


Życzymy miłego pobytu.